• brak
Medalion "Zenit" koń luzytański
search
  • Medalion "Zenit" koń luzytański
  • Medalion "Zenit" koń luzytański

Artist Resin - Medalion "Zenit" koń luzytański

124,00 zł

Medalion "Zenit" to płaskorzeźba konia rasy Luzytańskiej wyrzeźbiony przez Elżbietę Zarzecką (MetalfishArt).
Odlewy są po wstępnym preepingu - większe dziury są zaklejone.

Do każdego odlewu dołączony jest certyfikat z numerem kopii (wysyłany losowo).

Przykłady pomalowanych medalionów: Metalfish Art - Medalion Zenit w kolorze

Odlew żywiczny o wymiarach 11,5 x 9,8 cm

Ilość
brak

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Regulamin

Opis

Płaskorzeźby zwane również medalionami stały się od jakiegoś czasu bardzo popularne i nie ma w tym zaskoczenia, ponieważ można wykorzystać je na wiele różnych sposobów. Świetnie sprawdzają się jako niepomalowane ozdoby na półce, jako klasyczna ozdoba dla każdego miłośnika koni. Nie zajmują dużo miejsca, można je również powiesić na ścianie.

Płaskorzeźby są stworzone do malowania, idealne dla początkującej do ćwiczeń, bądź bardziej zaawansowanej osoby, która chce wypróbować nowe farby, kolory czy techniki. W razie niepowodzenia można taki model łatwo zmyć (zajmuje to mniej czasu niż w przypadku figurki). Co prawda płaskorzeźby nie zastąpią modeli, ale warto chociaż jednego mieć w swojej kolekcji. Świetnie sprawdzi się w roli prezentu, niezależnie od wieku obdarowanego.

Odlewy sprzedawane są w wersji surowej, większe dziury są zaklejone. Przed rozpoczęciem malowania należy wykonać prepping, czyli pokryć farbą podkładową (primer) i zalepić ewentualne dziury po bąblach (szpachlą modelarską lub Apoxie).

Szczegóły produktu

Nowość
Komentarze (1)
Oceń