CollectA 89460 - Ogier czystej krwi arabskiej gniady w pudełku

Nowy produkt

CollectA 89460 - Arabian Stallion Bright Bay - Deluxe 1:12 Scale box

Ogier arabski maści gniadej w pudełku.

Skala 1:12 - wysokość modelu około 20 cm

Nowość 2012

Więcej szczegółów

Ilość: MAŁO mało

65,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Figurka konia - gniady ogier czystej krwi arabskiej.

Wymiary konia około: 20 cm x 25 cm

Konie malowane są ręcznie z dbałością o szczegóły, mogą nieznacznie różnić się między sobą.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat.

Wszystkie zabawki posiadają certyfikat CE - Znak ten jest wyznacznikiem wysokiej jakości produktów.
Zabawki z tym znakiem są bezpieczne, nie zawierają szkodliwych dla zdrowia barwników i materiałów.

Opinie

Oceń 
2021-02-05

co prawda nie zamawiałam z monocerusa, ale myślę, że mogę podzielić się moją opinią.
Model ma około 20 cm, a jak zapewne wszyscy wiemy arabki są dość drobne, więc na classica się nie nadaje, patrząc na to, że duży classic "pół dębujący" ma koło 18 cm. Na trada pasuje już bardziej, jednak przy np. Secretariacie, który jest dość potężny wygląda naprawdę drobnie, ale w końcu tak na arabka przystało. A teraz trochę o modelu. Posiada strzałki, jednak ma gumowe nogi, u mnie zwłaszcza tylną prawą przez co ma spore problemy ze staniem (spadł z szafki nie raz, nie dwa). Farba bardzo łatwo się ściera, mimo iż dbam o niego to starło się też trochę podczas jego spektakularnych upadków, jednak niektóre braki pojawiły się kompletnie znikąd. Do tego malowanie... Ten koń jest gniady, czy kasztanowaty ale im się coś w produkcji pomyliło i zrobili czarną grzywę/ogon/nogi? On jest po prostu CZERWONY! A teraz trochę o pozytywach. Model, posiada urokliwe kopyta i wyrzeźbione kasztany (szkoda, że ich nie pomalowali :( ), oraz piękne żyłki na łbie, czy lekko zaznaczone mięśnie. Konik był moim pierwszym większym modelem, i powiem, że byłam z niego bardzo zadowolona (nadal jestem). Jeśli chodzi o akcesoria, nie ma problemu z kantarami, ogłowiami, nausznikami, derkami, owijkami itd., za to z siodłem/czaprakiem może być problem, przez pewien kosmyk który nachodzi na kłąb.

Czy model jest dobry? Jak za tą cenę - ZDECYDOWANIE!
na pewno zostanie świetnym customem haha

• 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2020-06-27

Ogier czystej krwi arabskiej

Model sam w sobie jest bardzo ładny, niestety ale ma gumowe nogi i niektóre kosmyki grzywy i ogona. Farba z jego nosa i chram bardzo łatwo sie ściera. Nie mam więcej zastrzeżeń, malowanie jest w miarę dobre, koń jest bardzo ładnie wyrzeźbiony i dotarł do mnie cały i zdrowy. Podsumowując dla mnie koń 8/10.
Pozdrawiam

Oceń 
    2020-01-17

ŚLICZNY

Jest naprawdę piękny , ma dynamiczną figurę, rzeźba jest super !
    Jest niestety trochę bardziej czerwony niż na zdjęciach ,

Ale i tak POLECAM , bo to CUDO

• 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
    Oceń 
    2016-10-17

Ogier czystej krwi arabskiej

Ten gniady arab jest cudny ciesze się bardzo ze już go mam u siebie w kolekcji ;) polecam jego zakup

• 13 z 14 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

CollectA 89460 - Arabian Stallion Bright Bay - Deluxe 1:12 Scale box

Ogier arabski maści gniadej w pudełku.

Skala 1:12 - wysokość modelu około 20 cm

Nowość 2012

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: