Breyer Traditional 1840 - Cloud's Encore i Tor

Nowy produkt

W PRODUKCJI - NOWOŚĆ 2021

Zestaw dwóch koni rasy mustang - klacz Cloud's Encore oraz jej źrebak Tor.

Skala Traditional, czyli 1:9
traditional

Więcej szczegółów

Ilość: ŚREDNIO średnio

259,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Breyer Traditional 1840 - Cloud's Encore & Tor Set

Ginger Kathrens od dziesięcioleci dokumentuje mustangi z gór Pryor w Montanie, w tym izabelowatego ogiera Cloud i jego rodzinę. W 2013 roku urodziła się córka Clouda, wyglądająca prawie jak on. W roku 2019 przyszło na świat jej źrebię po ogierze Knight - kary ogierek z gwiazdą na czole.

Wysokość figurki dorosłego konia około: 24 cm
Wysokość figurki źrebaka około 17,5 cm

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 8 lat.

Wymiary opakowania: 33 x 29 x 14 cm

Wszystkie zabawki posiadają certyfikat CE - Znak ten jest wyznacznikiem wysokiej jakości produktów.
Zabawki z tym znakiem są bezpieczne, nie zawierają szkodliwych dla zdrowia barwników i materiałów.

Opinie

Oceń 
2021-04-14

Modele są świetne! Zdjęcia kompletnie nie oddają faktycznego wyglądu, źrebak na zdjęciu wygląda jakoś tak... dziwnie, za to na żywo jest cudny, posiada masę detali - cudne oczy, włoski w uszach, piękną grzywkę i co do uszu - jedno lekko odwrócone w tył, posiada strzałki w kopytach, nie posiada kasztanów. Co do Encore - w kłębie jest dość niska, ale ogólnie (w całości) przewyższa Verdadesa. Jestem kompletnie zakochana w moldzie, pełno żyłek, zmarszczek za szyi, głowie, nogach i przy brzuchu, posiada malutkie szczotki pęcinowe, kasztany i strzałki (wyrzeźbione), cudowną grzywę i grzywkę - najbardziej zakochana jestem w głowie i właśnie grzywie. Jeśli chodzi o maść - jest ona trochę inna niż na zdjęciu, jest podobna do maści perlino. bez problemu mieszą się na nią derki, siodła czy kantary, przy ogłowiach może być problem z naczółkiem (przez grzywkę). Ogon jest przyczepiony do nogi w 2 miejscach a odmiany nie ma pod grzywką przez co wygląda trochę dziwnie, ale nie widać tego zbytnio (trzeba się dobrze przyjrzeć. ja jestem kompletnie zakochana i są w 100% warte swojej ceny!

• 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

W PRODUKCJI - NOWOŚĆ 2021

Zestaw dwóch koni rasy mustang - klacz Cloud's Encore oraz jej źrebak Tor.

Skala Traditional, czyli 1:9
traditional

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: