Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 87,00 zł - 99,00 zł

Schleich - Harry Potter™

W naszej niezwykłej kategorii figurek Schleich z uniwersum Harry'ego Pottera, fanów czarodziejskiego świata czeka prawdziwa uczta. Ta kolekcja, pełna magii i przygód, zawiera dokładnie wykonane figurki najbardziej znanych postaci z serii, stworzone z niezwykłą dbałością o detale. Każda figurka to wierna reprezentacja swojego literackiego odpowiednika, dzięki czemu fani Harry'ego Pottera mogą przynieść trochę magii Hogwartu do swojego domu. Figurki ze świata Harry Potter™ firmy Schleich

Aktywne filtry

Harry Potter i Hedwiga: Figurka Harry'ego Pottera, młodego czarodzieja z ikonicznymi okularami i blizną, jest uzupełniona o figurkę jego lojalnej sowy Hedwigi. Ten zestaw oddaje głęboką więź, jaka łączy ich obu.

Hermiona Granger i Krzywołap: Najlepsza przyjaciółka Harry'ego, Hermiona, znana ze swojej inteligencji, jest przedstawiona razem ze swoim ukochanym kotem Krzywołapem, co podkreśla jej czułą stronę.

Ron Weasley i Parszywek: Wierny i lojalny Ron Weasley, z charakterystycznym rudymi włosami, towarzyszy mu szczur Parszywek, uzupełniając tę niezwykłą parę.

Hagrid i Kieł: Półolbrzymi Woźny Hogwartu, Hagrid, ukazany jest z jego wiernym bojowym psem Kłem, co ukazuje jego miłość do wszelkich stworzeń Hogwartu.

Albus Dumbledore i Fawkes: Mądry dyrektor Hogwartu, Dumbledore, prezentowany jest w towarzystwie swojego feniksa Fawkesa, symbolizując jego potężną magię i mądrość.

Luna Lovegood i Testral: Ekscentryczna i pełna wyobraźni Luna Lovegood ukazana jest w towarzystwie tajemniczego Testrala, co odzwierciedla jej niezwykłą osobowość.

Oprócz tych zestawów, nasza kolekcja zawiera również inne figurki i zestawy, które pozwolą fanom serii na odtworzenie ulubionych scen lub stworzenie własnych, unikalnych historii w świecie czarodziejów. Każda figurka została stworzona z niezwykłą dbałością o detale, co czyni je idealnymi nie tylko dla młodych fanów, ale także dla kolekcjonerów.

Zapraszamy do odkrycia tej pełnej magii kolekcji w naszym sklepie, gdzie każda figurka Schleich z uniwersum Harry'ego Pottera przenosi nas w świat pełen magii i przygód.